E2000 Glasvezel patchkabel 2m O0937.2

EFB-Elektronik - O0937.2 - E2000 Glasvezel patchkabel 2m O0937.2
Bron foto: Afb. evt. gelijkaardig
O0937.2 4049759025908 EAN/GTIN

Onze beste prijs
€ 80,34 incl. btw

13-15 dagen* (NLD)

stuk(s)
Op de favorietenlijst
Soort vezel Enkele modus, Categorie OS2, Aantal vezels 2, Buitendiameter schede van de... meer
E2000 Glasvezel patchkabel 2m O0937.2 – EFB-Elektronik – 4049759025908: Soort vezel Enkele modus, Categorie OS2, Aantal vezels 2, Buitendiameter schede van de enkelvoudige vezel 0,125 mm, Kabeltype Duplex, Lengte 2 m, Connectortype aansluiting 1 E2000, Connectortype aansluiting 2 LC-duplex, APC-uitvoering ja, Mantelkleur geel, Kabelbeschermingstule opgestoken, Vlamwerend conform EN 50265-2-1, Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 ja
... meer
Soort vezel Enkele modus
Categorie OS2
Aantal vezels 2
Buitendiameter schede van de enkelvoudige vezel 0,125 mm
Kabeltype Duplex
Lengte 2 m
Connectortype aansluiting 1 E2000
Connectortype aansluiting 2 LC-duplex
APC-uitvoering ja
Mantelkleur geel
Kabelbeschermingstule opgestoken
Vlamwerend conform EN 50265-2-1
Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 ja

Product beoordelen

(0 beoordelingen)
Beoordelingen lezen, schrijven en bespreken ... meer
Klantenbeoordelingen voor "E2000 Glasvezel patchkabel 2m O0937.2"
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle gepubliceerd.
Voer de tekenreeks in het onderstaande tekstveld in.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplicht.