E2000 Glasvezel patchkabel 2m O0937.2

EFB-Elektronik - O0937.2 - E2000 Glasvezel patchkabel 2m O0937.2
Bron foto: Afb. evt. gelijkaardig
O0937.2 4049759025908 EAN/GTIN

Onze beste prijs
€ 71,82 incl. btw

11-12 dagen* (DEU)

stuk(s)
Op de favorietenlijst
Soort vezel Enkele modus, Categorie OS2, Aantal vezels 2, Kabeltype Duplex, Lengte 2 m,... meer
E2000 Glasvezel patchkabel 2m O0937.2 – EFB-Elektronik – 4049759025908: Soort vezel Enkele modus, Categorie OS2, Aantal vezels 2, Kabeltype Duplex, Lengte 2 m, Connectortype aansluiting 1 E2000, Connectortype aansluiting 2 LC-duplex, APC-uitvoering ja, Mantelkleur geel, Kabelbeschermingstule opgestoken, Vlamwerend conform EN 50265-2-1, Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 ja

Uitgebreide artikelbeschrijving voor E2000 Glasvezel patchkabel 2m

Extra artikelbeschrijving

Fantastische en overtuigende kwaliteit: Ons productassortiment is afkomstig uit de productie van EFB-Elektronik, het artikelnummer van dit product is EB14565606. Het product behoort tot de artikelgroep Patchkabel glasvezel en staat in de eibabo® shop-catalogus Elektrisch materiaal. Een goede prijs-kwaliteitsverhouding is kenmerkend voor dit artikel. Dit populaire artikel wordt vaak door klanten in onze shop gekocht. Voor dit product zijn onze exclusieve 3D-weergaven met een hoge resolutie nog niet beschikbaar. In onze interne 3D-fotostudio werken we aan de productie van de artikelfoto's. Reserveer ook dit uitstekende product van EFB-Elektronik! Hier vindt u een overzicht met relevante gegevens en informatie over het artikel:

  • Artikelnummer fabrikant: O0937.2
  • EAN/GTIN: 4049759025908
  • Douanetariefnummer: 85447000
  • Land van herkomst van het artikel: Bulgarije

Specificaties en eigenschappen

  • Soort vezel: Enkele modus
  • Categorie: OS2
  • Aantal vezels: 2
  • Kabeltype: Duplex
  • Lengte: 2 m
  • Connectortype aansluiting 1: E2000
  • Connectortype aansluiting 2: LC-duplex
  • APC-uitvoering
  • Mantelkleur: geel
  • Kabelbeschermingstule: opgestoken
  • Vlamwerend: conform EN 50265-2-1
  • Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2

Productaanbevelingen, optionele accessoires & alternatieve artikelen

Andere klanten kochten ook deze artikelen

Heel vaak kopen onze klanten samen met E2000 Glasvezel patchkabel 2m, EFB-Elektronik, O0937.2 ook de volgende populaire artikelen:

Aanbeveling voor andere relevante artikelen

Deze nuttige artikelen zijn ook bijzonder in trek en worden vaak samen met E2000 Glasvezel patchkabel 2m gezocht en gekocht:

Het artikel E2000 Glasvezel patchkabel 2m wordt vaak gezocht bij de volgende onderwerpen: Duplex-kabel, FIBRE optic duplex-kabel of patchkabel. Onder de zoekterm Patchkabel glasvezel kunt u andere soortgelijke of aanverwante producten vinden. Door te zoeken naar EFB-Elektronik kunt u meer interessante producten van deze fabrikant bekijken.
... meer
Soort vezel Enkele modus
Categorie OS2
Aantal vezels 2
Buitendiameter schede van de enkelvoudige vezel 0,125 mm
Kabeltype Duplex
Lengte 2 m
Connectortype aansluiting 1 E2000
Connectortype aansluiting 2 LC-duplex
APC-uitvoering ja
Mantelkleur geel
Kabelbeschermingstule opgestoken
Vlamwerend conform EN 50265-2-1
Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 ja

Product beoordelen

(0 beoordelingen)
Beoordelingen lezen, schrijven en bespreken ... meer
Klantenbeoordelingen voor "E2000 Glasvezel patchkabel 2m O0937.2"
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle gepubliceerd.
Voer de tekenreeks in het onderstaande tekstveld in.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplicht.