LC-duplex glasvezel patchkabel 10m PT/DX-LCSC-OM4-10

Fumo - PT/DX-LCSC-OM4-10 - LC-duplex glasvezel patchkabel 10m PT/DX-LCSC-OM4-10
Bron foto: Afb. evt. gelijkaardig
PT/DX-LCSC-OM4-10

€ 28,46 incl. btw

13-15 dagen* (NLD)

stuk(s)
Op de favorietenlijst
Soort vezel Multimodus 50/125, Categorie OM4, Kabeltype Duplex, Lengte 10 m, Connectortype... meer
LC-duplex glasvezel patchkabel 10m PT/DX-LCSC-OM4-10 – Fumo : Soort vezel Multimodus 50/125, Categorie OM4, Kabeltype Duplex, Lengte 10 m, Connectortype aansluiting 1 LC-duplex, Connectortype aansluiting 2 SC-duplex, APC-uitvoering nee, Mantelkleur paars (violet), Kabelbeschermingstule opgestoken
... meer
Soort vezel Multimodus 50/125
Categorie OM4
Kabeltype Duplex
Lengte 10 m
Connectortype aansluiting 1 LC-duplex
Connectortype aansluiting 2 SC-duplex
APC-uitvoering nee
Mantelkleur paars (violet)
Kabelbeschermingstule opgestoken

Product beoordelen

(0 beoordelingen)
Beoordelingen lezen, schrijven en bespreken ... meer
Klantenbeoordelingen voor "LC-duplex glasvezel patchkabel 10m PT/DX-LCSC-OM4-10"
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle gepubliceerd.
Voer de tekenreeks in het onderstaande tekstveld in.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplicht.