SC-connector 1509QAEO010CE (VE100)

Metz - 1509QAEO010CE (VE100) - SC-connector 1509QAEO010CE (VE100)
Bron foto: Afb. evt. gelijkaardig
1509QAEO010CE (VE100) 1509QAEO010C-E 4251394625300 EAN/GTIN Inhoud 100

€ 1.195,95 incl. btw

13-15 dagen* (NLD)

stuk(s)
Op de favorietenlijst
Uitvoering Stekker (Plug), Geschikt voor soort vezel Enkele modus, Connectortype FN,... meer
SC-connector 1509QAEO010CE (VE100) – Metz – 1509QAEO010C-E – 4251394625300: Uitvoering Stekker (Plug), Geschikt voor soort vezel Enkele modus, Connectortype FN, APC-uitvoering nee, Aansluittype klemmen, Materiaal van de ferrule Keramiek, Kleur blauw, Vezelklasse OS2
... meer
Uitvoering Stekker (Plug)
Geschikt voor soort vezel Enkele modus
Connectortype FN
APC-uitvoering nee
Aansluittype klemmen
Materiaal van de ferrule Keramiek
Kleur blauw
Vezelklasse OS2

Product beoordelen

(0 beoordelingen)
Beoordelingen lezen, schrijven en bespreken ... meer
Klantenbeoordelingen voor "SC-connector 1509QAEO010CE (VE100)"
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle gepubliceerd.
Voer de tekenreeks in het onderstaande tekstveld in.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplicht.