Patchpaneel glasvezel PPR 3SC-M

Rutenbeck - PPR 3SC-M - Patchpaneel glasvezel PPR 3SC-M
Bron foto: Afb. evt. gelijkaardig
PPR 3SC-M 22810201 4043921663363 EAN/GTIN

Onze beste prijs
€ 153,20 incl. btw

11-12 dagen* (DEU)

stuk(s)
Op de favorietenlijst
Geschikt voor aantal module-inzetstukken 3, Met aantal koppelingen/adapter 3, Met voorpaneel ja,... meer
Patchpaneel glasvezel PPR 3SC-M – Rutenbeck – 22810201 – 4043921663363: Geschikt voor aantal module-inzetstukken 3, Met aantal koppelingen/adapter 3, Met voorpaneel ja, Met behuizing connector ja, Met aanstralingsvezels ja, Soort vezel Multimodus 50/125, APC-uitvoering nee, Connectortype buiten SC-duplex, Montagewijze DIN-rails
... meer
Geschikt voor aantal module-inzetstukken 3
Met aantal koppelingen/adapter 3
Met voorpaneel ja
Met behuizing connector ja
Met aanstralingsvezels ja
Soort vezel Multimodus 50/125
APC-uitvoering nee
Connectortype buiten SC-duplex
Montagewijze DIN-rails

Product beoordelen

(0 beoordelingen)
Beoordelingen lezen, schrijven en bespreken ... meer
Klantenbeoordelingen voor "Patchpaneel glasvezel PPR 3SC-M"
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle gepubliceerd.
Voer de tekenreeks in het onderstaande tekstveld in.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplicht.