LC-duplex patchpaneel glasvezel H02030H0491

LC-duplex patchpaneel glasvezel H02030H0491
Bron foto: Afb. evt. gelijkaardig
H02030H0491 4018359493202 EAN/GTIN

€ 246,14 incl. btw

13-15 dagen* (NLD)

stuk(s)
Op de favorietenlijst
Geschikt voor aantal koppelingen/adapters 12, Geschikt voor aantal module-inzetstukken 12, Met... meer
LC-duplex patchpaneel glasvezel H02030H0491 – Telegärtner – 4018359493202: Geschikt voor aantal koppelingen/adapters 12, Geschikt voor aantal module-inzetstukken 12, Met aantal koppelingen/adapter 12, Met voorpaneel ja, Met behuizing connector ja, Met aanstralingsvezels ja, Soort vezel Multimodus 50/125, Vezelklasse OM4, APC-uitvoering nee, Connectortype buiten LC-duplex, Connectortype binnen LC, Kleur grijs, Montagewijze 482,6 mm (19 inch)-inbouw, Aantal hoogte-eenheden (HE) 1, Hoogte 44 mm, Breedte 482 mm, Diepte 265 mm
... meer
Geschikt voor aantal koppelingen/adapters 12
Geschikt voor aantal module-inzetstukken 12
Met aantal koppelingen/adapter 12
Met voorpaneel ja
Met behuizing connector ja
Met aanstralingsvezels ja
Soort vezel Multimodus 50/125
Vezelklasse OM4
APC-uitvoering nee
Connectortype buiten LC-duplex
Connectortype binnen LC
Kleur grijs
Montagewijze 482,6 mm (19 inch)-inbouw
Aantal hoogte-eenheden (HE) 1
Hoogte 44 mm
Breedte 482 mm
Diepte 265 mm

Product beoordelen

(0 beoordelingen)
Beoordelingen lezen, schrijven en bespreken ... meer
Klantenbeoordelingen voor "LC-duplex patchpaneel glasvezel H02030H0491"
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle gepubliceerd.
Voer de tekenreeks in het onderstaande tekstveld in.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplicht.