Patchpaneel glasvezel TNSB-Be-12LCAPC-OS2

Telegärtner - TNSB-Be-12LCAPC-OS2 - Patchpaneel glasvezel TNSB-Be-12LCAPC-OS2
Bron foto: Afb. evt. gelijkaardig
TNSB-Be-12LCAPC-OS2 H02030A0826 4018359541590 EAN/GTIN

€ 186,97 incl. btw

13-15 dagen* (NLD)

stuk(s)
Op de favorietenlijst
Met aantal koppelingen/adapter 12, Met voorpaneel ja, Met behuizing connector ja, Met... meer
Patchpaneel glasvezel TNSB-Be-12LCAPC-OS2 – Telegärtner – H02030A0826 – 4018359541590: Met aantal koppelingen/adapter 12, Met voorpaneel ja, Met behuizing connector ja, Met aanstralingsvezels ja, Soort vezel OS2, Vezelklasse OS2, APC-uitvoering ja, Connectortype buiten groen, Connectortype binnen LC-duplex, Kleur grijs, RAL-nummer 7035, Montagewijze 482,6 mm (19 inch)-inbouw, Aantal hoogte-eenheden (HE) 1, Hoogte 44 mm, Breedte 482 mm, Diepte 265 mm
... meer
Met aantal koppelingen/adapter 12
Met voorpaneel ja
Met behuizing connector ja
Met aanstralingsvezels ja
Soort vezel OS2
Vezelklasse OS2
APC-uitvoering ja
Connectortype buiten groen
Connectortype binnen LC-duplex
Kleur grijs
RAL-nummer 7035
Montagewijze 482,6 mm (19 inch)-inbouw
Aantal hoogte-eenheden (HE) 1
Hoogte 44 mm
Breedte 482 mm
Diepte 265 mm

Product beoordelen

(0 beoordelingen)
Beoordelingen lezen, schrijven en bespreken ... meer
Klantenbeoordelingen voor "Patchpaneel glasvezel TNSB-Be-12LCAPC-OS2"
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle gepubliceerd.
Voer de tekenreeks in het onderstaande tekstveld in.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplicht.