PROFI E met koppeling/pigtails 24xLC duplicator, OM2 - LC-duplex patchpaneel glasvezel H02030F0830

Telegärtner - H02030F0830 - PROFI E met koppeling/pigtails 24xLC duplicator, OM2 - LC-duplex patchpaneel glasvezel H02030F0830
Bron foto: Afb. evt. gelijkaardig
H02030F0830 4018359542108 EAN/GTIN

€ 521,32 incl. btw
€ 877,63 (-40,6% RRP***)

13-15 dagen* (NLD)

stuk(s)
Op de favorietenlijst
Geschikt voor aantal koppelingen/adapters 24, Geschikt voor aantal module-inzetstukken 24, Met... meer
PROFI E met koppeling/pigtails 24xLC duplicator, OM2 - LC-duplex patchpaneel glasvezel H02030F0830 – Telegärtner – 4018359542108: Geschikt voor aantal koppelingen/adapters 24, Geschikt voor aantal module-inzetstukken 24, Met aantal koppelingen/adapter 24, Met behuizing connector ja, Met aanstralingsvezels ja, Vezelklasse OM2, Connectortype buiten LC-duplex, Kleur beige, RAL-nummer 9005, Aantal hoogte-eenheden (HE) 1
... meer
Geschikt voor aantal koppelingen/adapters 24
Geschikt voor aantal module-inzetstukken 24
Met aantal koppelingen/adapter 24
Met behuizing connector ja
Met aanstralingsvezels ja
Vezelklasse OM2
Connectortype buiten LC-duplex
Kleur beige
RAL-nummer 9005
Aantal hoogte-eenheden (HE) 1

Product beoordelen

(0 beoordelingen)
Beoordelingen lezen, schrijven en bespreken ... meer
Klantenbeoordelingen voor "PROFI E met koppeling/pigtails 24xLC duplicator, OM2 - LC-duplex patchpaneel glasvezel H02030F0830"
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle gepubliceerd.
Voer de tekenreeks in het onderstaande tekstveld in.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplicht.