SC-duplex patchpaneel glasvezel H02030H9034

SC-duplex patchpaneel glasvezel H02030H9034
Bron foto: Afb. evt. gelijkaardig
H02030H9034 4018359480288 EAN/GTIN

€ 349,47 incl. btw

13-15 dagen* (NLD)

stuk(s)
Op de favorietenlijst
Geschikt voor aantal koppelingen/adapters 24, Geschikt voor aantal module-inzetstukken 24, Met... meer
SC-duplex patchpaneel glasvezel H02030H9034 – Telegärtner – 4018359480288: Geschikt voor aantal koppelingen/adapters 24, Geschikt voor aantal module-inzetstukken 24, Met aantal koppelingen/adapter 24, Met voorpaneel ja, Met behuizing connector ja, Met aanstralingsvezels ja, Soort vezel Multimodus 50/125, Vezelklasse OM4, APC-uitvoering nee, Connectortype buiten SC-duplex, Connectortype binnen FN, Kleur grijs, Montagewijze 482,6 mm (19 inch)-inbouw, Aantal hoogte-eenheden (HE) 1, Hoogte 44 mm, Breedte 482 mm, Diepte 265 mm
... meer
Geschikt voor aantal koppelingen/adapters 24
Geschikt voor aantal module-inzetstukken 24
Met aantal koppelingen/adapter 24
Met voorpaneel ja
Met behuizing connector ja
Met aanstralingsvezels ja
Soort vezel Multimodus 50/125
Vezelklasse OM4
APC-uitvoering nee
Connectortype buiten SC-duplex
Connectortype binnen FN
Kleur grijs
Montagewijze 482,6 mm (19 inch)-inbouw
Aantal hoogte-eenheden (HE) 1
Hoogte 44 mm
Breedte 482 mm
Diepte 265 mm

Product beoordelen

(0 beoordelingen)
Beoordelingen lezen, schrijven en bespreken ... meer
Klantenbeoordelingen voor "SC-duplex patchpaneel glasvezel H02030H9034"
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle gepubliceerd.
Voer de tekenreeks in het onderstaande tekstveld in.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplicht.