ST glasvezelaansluitkabel 2m L00891A0029

Telegärtner - L00891A0029 - ST glasvezelaansluitkabel 2m L00891A0029
Bron foto: Afb. evt. gelijkaardig
L00891A0029 4018359285616 EAN/GTIN

Onze beste prijs
€ 20,13 incl. btw

13-15 dagen* (NLD)

stuk(s)
Op de favorietenlijst
Soort vezel Multimodus 50/125, Categorie OM3, Aantal vezels 2, Kabeltype Duplex, Lengte 2 m,... meer
ST glasvezelaansluitkabel 2m L00891A0029 – Telegärtner – 4018359285616: Soort vezel Multimodus 50/125, Categorie OM3, Aantal vezels 2, Kabeltype Duplex, Lengte 2 m, Connectortype aansluiting 1 ST, Connectortype aansluiting 2 LC-duplex, APC-uitvoering nee, Mantelkleur turquoise, Kabelbeschermingstule opgestoken, Vlamwerend conform EN 50265-2-1
... meer
Soort vezel Multimodus 50/125
Categorie OM3
Aantal vezels 2
Kabeltype Duplex
Lengte 2 m
Connectortype aansluiting 1 ST
Connectortype aansluiting 2 LC-duplex
APC-uitvoering nee
Mantelkleur turquoise
Kabelbeschermingstule opgestoken
Vlamwerend conform EN 50265-2-1

Product beoordelen

(0 beoordelingen)
Beoordelingen lezen, schrijven en bespreken ... meer
Klantenbeoordelingen voor "ST glasvezelaansluitkabel 2m L00891A0029"
Beoordeling schrijven
Beoordelingen worden na controle gepubliceerd.
Voer de tekenreeks in het onderstaande tekstveld in.

De met een * gemarkeerde velden zijn verplicht.